View job here

AsstrA od ponad 30 lat jest niezawodnym partnerem na rynku usług logistycznych i transportowych. Oferujemy kompleksowe usługi obejmujące realizację międzynarodowych przewozów różnymi środkami transportu, organizację importu i eksportu, konsolidację, odprawę i ubezpieczenie ładunku.  AsstrA dzisiaj to międzynarodowa spółka holdingowa działająca na rynku usług logistycznych. Łączna liczba pracowników – ponad 1000 osób AsstrA jest obecna w ponad 22 krajach Europy, WNP, Azji oraz Stanach Zjednoczonych.

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad dokumentacją, korespondencją oraz rezerwacja  salek i organizacja wyjazdów służbowych;
  • Obsługa urządzeń biurowych (np. drukarka, skaner, faks);
  • Odbieranie połączeń telefonicznych;
  • Rejestracja i dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji, współpraca z działem księgowości;
  • Tłumaczenia bieżącej korespondencji;
  • Bezpośredni kontakt z klientami firmy i przyjmowanie gości;
  • Udzielanie informacji na temat ofert firmy lub profilu jej działalności;
  • Obsługa sekretariatu, dbanie o pozytywny wizerunek firmy, a także zaopatrzenie biura;
  • Komunikacja ze wszystkimi działami firmy.

Wymagania:

  • Znajomość języka polskiego i angielskiego na bardzo dobrym poziomie (B2)
  • Znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem;
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów zaocznych  (mile widziana Logistyka lub pokrewne kierunki);
  • Chęć nauki i rozwoju w obszarze logistyki;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane;
  • Umiejętność organizacji stanowiska pracy, dynamiczność i komunikatywność.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Stanowisko pracy, wyposażone w niezbędne narzędzia;
  • Opiekę osobistego mentora podczas okresu próbnego;
  • Uczestnictwo w programie Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK);
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Dodatkowy dzień wolny w dniu urodzin;
  • Coroczne konkursy pomysłów;
  • Prywatną opiekę medyczną w centrum medycznym LUX MED;
  • Kartę Multisport;
  • Korporacyjny kurs języka angielskiego (English Club);

Lokalizacja: 02-255 Warszawa, ul. Krakowiaków 34