View job here

AsstrA od blisko 30 lat jest niezawodnym partnerem na rynku usług logistycznych i transportowych. Oferujemy kompleksowe usługi obejmujące realizację międzynarodowych przewozów różnymi środkami transportu, organizację importu i eksportu, konsolidację, odprawę i ubezpieczenie ładunku.  AsstrA dzisiaj to międzynarodowa spółka holdingowa działająca na rynku usług logistycznych. Łączna liczba pracowników – ponad 1000 osób AsstrA jest obecna w 27 krajach Europy, WNP, Azji oraz Stanach Zjednoczonych.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie bazy przewoźników;
  • Weryfikacja dokumentów rejestracyjnych oraz ubezpieczeniowych podwykonawców;
  • Zbieranie informacji na temat wymagań stawianych przewoźnikom według kraju odpowiedzialności, poszukiwanie nowych źródeł informacji o dostawcach.

Wymagania:

  • Oferta jest skierowna do kandydatów, którzy chcą zdobywać swoje pierwsze doświadczenie
    w branży TSL;
  • Status studenta;
  • Dobra znajomość języka polskiego i rosyjskiego, znajomość innych języków obcych będzie atutem;
  • Rzetelność, asertywność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Stanowisko pracy, wyposażone w niezbędne narzędzia;
  • Opiekę osobistego mentora podczas okresu próbnego;
  • Uczestnictwo w programie Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK);
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Dodatkowy dzień wolny w dniu urodzin;
  • Dodatkowy urlop w Szwajcarii na koszt firmy dla najlepszych pracowników;
  • Coroczne konkursy pomysłów czy imprezy integracyjne;
  • Prywatną opiekę medyczną w centrum medycznym LUX MED;
  • Kartę Multisport;
  • Dofinansowanie do języków obcych;
  • Korporacyjny kurs języka angielskiego (English Club);
  • Dofinansowanie do szkoleń zawodowych;
  • Możliwość pracy w trybie hybrydowym po okresie próbnym;
  • Bezpłatny parking.