Apie mūsų įmone:

AsstrA yra ambicinga komanda iš 27 šalių. Daugiau nei 1000 darbuotojų dirba Europoje, NVS šalyse, Azijoje ir JAV. Daugiau nei 25 metus AsstrA siūlo visą spektrą transporto ir logistikos paslaugų: kelių, jūrų, geležinkelių, oro ir intermodalinių pervežimų, muitinės paslaugas, krovinių draudimą. Sparčiai plėtojant verslą ir atidarius naujus biurus Europoje ir Azijoje, siūlome Jums puikias galimybes formuoti sėkmingą karjerą, tobulėti ar įgyti naujų logistikos kompetencijų.

Darbo pobūdis:

  • Krovinių kelių transportu gabenimo organizavimas ir koordinavimas;
  • Naujų vežėjų paieška ir bendradarbiavimo su jais plėtojimas;
  • Akcizais apmokestinamų prekių gabenimas;
  • Transporto įkainių apskaičiavimas;
  • Vesti derybas užsienio kalbomis;
  • Transporto užsakymu tvarkymas AsstrA IT sistemoje;

Reikalavimai:

  • Ekspedijavimo patirtis 1-2 metai;
  • Kalbos - rusų, anglų kaip privalumas - lenkų;
  • Patirtis gabent prekes su akcizais;
  • Aktyvumas ir įsitraukimas;
  • Aukšti analitiniai įgūdžiai ir gebėjimas greitai priimti sprendimus;
  • Atsparumas stresui ir darbui spaudžiant laikui;
  • Geros komandinio darbo kompetencijos;

Mes siūlom:

  • Papildomos apmokamos atostogos
  • Papildoma apmokama laisva diena Gimimo dienos proga
  • Sveikatos draudimas
  • Nemokamas automobilio parkingas
  • Galimybė dirbti nuotoliniu būdu
  • Profesinis tobulėjimas
  • Įmonės renginiai
  • Premijų programa
  • Vidiniai ir išoriniai mokymai
  • Galimybė tobulėti ir tobulinti savo žinias daugia kultūrinėje ir dinamiškoje aplinkoje (daugiau nei 1200 darbuotojų, daugiau nei 20 šalių).
Be great! Think big and gain in the extensive bonuses system.
Participate in our corporate teambuilding events.
Join us and become a part of corporate culture thanks to Mentorship Institute.
Feel free to enjoy your Birthday and take an extra day off work.
We don't forget about the youngest in our company! Bring your children to the events.
Are you a sports freak? We can co-finance you your sports card!
Don't worry about your health, we will provide you medical insurance.
Hybrid work: you can work from home up to 3 days a week.
Your development matters! Have the opportunity to take part in our internal and external and active part in company's life (Idea Contests, Different Projects).
Your voice matters! We’re co-financing foreign languages learning.
We focus on your development! Explore with us your career development opportunities.
Become the best employee and come with us to Switzerland.